NOJS475M006RWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJS475M006RWJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NOJS475M006RWJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP NIOB OXI 4.7UF 20% 6.3V 1206
Duomenų lapai: NOJS475M006RWJ.pdf
  • Pranešimas
NOJS475M006RWJ specifikacijos
Dalies numeris NOJS475M006RWJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP NIOB OXI 4.7UF 20% 6.3V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 207135 pcs Duomenų lapas NOJS475M006RWJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 (3216 Metric) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija OxiCap® NOJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 478-3214-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo dydžio kodas S "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.2 Ohms Sklaidymo koeficientas 6%
Išsamus aprašymas 4.7µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 3.2 Ohms Dabartinis - nuotėkis 1µA
Talpa 4.7µF