NOJC686M002SWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJC686M002SWJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NOJC686M002SWJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312
Duomenų lapai: NOJC686M002SWJ.pdf
  • Pranešimas
NOJC686M002SWJ specifikacijos
Dalies numeris NOJC686M002SWJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206001 pcs Duomenų lapas NOJC686M002SWJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 2312 (6032 Metric) Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija OxiCap® NOJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhms
Sklaidymo koeficientas 6% Išsamus aprašymas 68µF Niobium Oxide Capacitor 2.5V 2312 (6032 Metric) 500 mOhms
Dabartinis - nuotėkis 3.4µA Talpa 68µF