NJ28MA0502F--
AVX CorporationAVX Corporation
NJ28MA0502F-- Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NJ28MA0502F--
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 5KOHM 3960K DISC
Duomenų lapai: NJ28MA0502F--.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NJ28MA0502F-- specifikacijos
Dalies numeris NJ28MA0502F-- Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas THERMISTOR NTC 5KOHM 3960K DISC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 98934 pcs Duomenų lapas NJ28MA0502F--.pdf
Serija NJ28 Atsparumas Oma @ 25 ° C 5k
Atsparumo tolerancija ±1% Maitinimas - maks 16mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Kiti vardai NJ28MA0502F- Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Ilgis - laidų viela 1.38" (35.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas NTC Thermistor 5k Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
B25 / 85 3960K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B vertės tolerancija ±0.5%