NF15AA0809M--
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NF15AA0809M--
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas ICL 8 OHM 20% 4.2A 15MM
Duomenų lapai: NF15AA0809M--.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NF15AA0809M-- specifikacijos
Dalies numeris NF15AA0809M-- Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas ICL 8 OHM 20% 4.2A 15MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4920 pcs Duomenų lapas NF15AA0809M--.pdf
Tolerancija ±20% Serija NF15
R @ Srovė 240 mOhms R25 ° C 8 Ohms
Pakuotė Bulk Kiti vardai NF15AA0809M-
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.300" (7.62mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Skersmuo 0.59" (15mm)
Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 8 Ohms ±20% 4.2A 0.59" (15mm) Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 4.2A