NF13AA0809M--
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NF13AA0809M--
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas ICL 8 OHM 20% 3.6A 13MM
Duomenų lapai: NF13AA0809M--.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NF13AA0809M-- specifikacijos
Dalies numeris NF13AA0809M-- Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas ICL 8 OHM 20% 3.6A 13MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4004 pcs Duomenų lapas NF13AA0809M--.pdf
Tolerancija ±20% Serija NF13
R @ Srovė 250 mOhms R25 ° C 8 Ohms
Pakuotė Bulk Kiti vardai NF13AA0809M-
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.300" (7.62mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Skersmuo 0.51" (13mm)
Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 8 Ohms ±20% 3.6A 0.51" (13mm) Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 3.6A