NF10AA0200M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NF10AA0200M--
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas ICL 20 OHM 20% 3.1A 9.9MM
Duomenų lapai: NF10AA0200M--.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NF10AA0200M-- specifikacijos
Dalies numeris NF10AA0200M-- Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas ICL 20 OHM 20% 3.1A 9.9MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5614 pcs Duomenų lapas NF10AA0200M--.pdf
Tolerancija ±20% Serija NF10
R @ Srovė 590 mOhms R25 ° C 20 Ohms
Pakuotė Bulk Kiti vardai NF10AA0200M-
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.300" (7.62mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Skersmuo 0.39" (9.9mm)
Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 3.1A 0.39" (9.9mm) Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 3.1A