NF08AA0100MDB
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NF08AA0100MDB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas ICL 10 OHM 20% 2.1A 8MM
Duomenų lapai: NF08AA0100MDB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
NF08AA0100MDB specifikacijos
Dalies numeris NF08AA0100MDB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas ICL 10 OHM 20% 2.1A 8MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4830 pcs Duomenų lapas NF08AA0100MDB.pdf
Tolerancija ±20% Serija NF08
R @ Srovė 370 mOhms R25 ° C 10 Ohms
Pakuotė Tape & Reel (TR) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Skersmuo 0.315" (8mm) Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 2.1A 0.315" (8mm)
Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 2.1A Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NF08AA0100M--
NF08AA0100M--
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: ICL 10 OHM 20% 2.5A 8MM