NB12MC0331JBA
AVX CorporationAVX Corporation
NB12MC0331JBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NB12MC0331JBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 330OHM 3910K 0805
Duomenų lapai: NB12MC0331JBA.pdf
  • Pranešimas
NB12MC0331JBA specifikacijos
Dalies numeris NB12MC0331JBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas THERMISTOR NTC 330OHM 3910K 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5023 pcs Duomenų lapas NB12MC0331JBA.pdf
Serija NB12 Atsparumas Oma @ 25 ° C 330
Atsparumo tolerancija ±5% Maitinimas - maks 120mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Ilgis - laidų viela -
B25 / 85 3910K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B vertės tolerancija ±3%