MR062C103KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR062C103KAATR2
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL
Duomenų lapai: MR062C103KAATR2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MR062C103KAATR2 specifikacijos
Dalies numeris MR062C103KAATR2 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 224039 pcs Duomenų lapas MR062C103KAATR2.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 10000pF