MR055C102KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
MR055C102KAATR2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR055C102KAATR2
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Duomenų lapai: MR055C102KAATR2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MR055C102KAATR2 specifikacijos
Dalies numeris MR055C102KAATR2 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 255683 pcs Duomenų lapas MR055C102KAATR2.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.235" (5.97mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 1000pF