MC01YC331KAR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC01YC331KAR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 16V X7R RADIAL
Duomenų lapai: MC01YC331KAR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC01YC331KAR specifikacijos
Dalies numeris MC01YC331KAR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 16V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5204 pcs Duomenų lapas MC01YC331KAR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.051" W (2.50mm x 1.30mm) Serija MC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" 0.033" (0.83mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 330pF