MA505C474KAATR3
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA505C474KAATR3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL
Duomenų lapai: MA505C474KAATR3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MA505C474KAATR3 specifikacijos
Dalies numeris MA505C474KAATR3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5084 pcs Duomenų lapas MA505C474KAATR3.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm) Serija Ceralam® MA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose