MA202A331JAC
AVX CorporationAVX Corporation
MA202A331JAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA202A331JAC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 200V NP0 AXIAL
Duomenų lapai: MA202A331JAC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MA202A331JAC specifikacijos
Dalies numeris MA202A331JAC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 200V NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4433 pcs Duomenų lapas MA202A331JAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Serija Ceralam® MA
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Talpa 330pF Programos General Purpose