LT05ZD475MAT2S
AVX CorporationAVX Corporation
LT05ZD475MAT2S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LT05ZD475MAT2S
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 10V X5R 0805
Duomenų lapai: LT05ZD475MAT2S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LT05ZD475MAT2S specifikacijos
Dalies numeris LT05ZD475MAT2S Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 10V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68786 pcs Duomenų lapas LT05ZD475MAT2S.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija LT
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-4074-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Profile
Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Talpa 4.7µF