LP1206A3500ASTR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP1206A3500ASTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas HIGH PERFORMANCE 3500 MHZ LOW PA
Duomenų lapai: 1.LP1206A3500ASTR.pdf2.LP1206A3500ASTR.pdf
  • Pranešimas
LP1206A3500ASTR specifikacijos
Dalies numeris LP1206A3500ASTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas HIGH PERFORMANCE 3500 MHZ LOW PA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36397 pcs Duomenų lapas 1.LP1206A3500ASTR.pdf2.LP1206A3500ASTR.pdf
Dydis / Matmenys 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm) Serija LP1206
Ripple - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 0.7dB
Aukštis (maks.) 0.038" (0.97mm) Dažnumas 3.5GHz