LP0805A0902ASTR
AVX CorporationAVX Corporation
LP0805A0902ASTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP0805A0902ASTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas LOW PASS FILTER 902MHZ 0805 SMD
Duomenų lapai: LP0805A0902ASTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP0805A0902ASTR specifikacijos
Dalies numeris LP0805A0902ASTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas LOW PASS FILTER 902MHZ 0805 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 66296 pcs Duomenų lapas LP0805A0902ASTR.pdf
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm) Serija LP0805
Ripple - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įterpimo nuostolis 0.3dB
Aukštis (maks.) 0.044" (1.12mm) Dažnumas 902.5MHz Center
Filtro tipas Low Pass Juostos plotis 25MHz