LD033C331KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD033C331KAB2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LD033C331KAB2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 25V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.LD033C331KAB2A.pdf2.LD033C331KAB2A.pdf3.LD033C331KAB2A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LD033C331KAB2A specifikacijos
Dalies numeris LD033C331KAB2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 25V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 404488 pcs Duomenų lapas 1.LD033C331KAB2A.pdf2.LD033C331KAB2A.pdf3.LD033C331KAB2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija LD
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 330pF