HR01100J
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HR01100J
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas RESISTOR 10 OHM 1/16W 5% AXIAL
Duomenų lapai: HR01100J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
HR01100J specifikacijos
Dalies numeris HR01100J Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas RESISTOR 10 OHM 1/16W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6044 pcs Duomenų lapas HR01100J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.036" Square x 0.075" L (0.91mm x 1.91mm)
Serija HR, Kyocera Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Through Hole Resistor Axial Thick Film Kompozicija Thick Film