HLC02320HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC02320HTTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HLC02320HTTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 32NH 175MA 2.2 OHM SMD
Duomenų lapai: HLC02320HTTR.pdf
  • Pranešimas
HLC02320HTTR specifikacijos
Dalies numeris HLC02320HTTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 32NH 175MA 2.2 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 410851 pcs Duomenų lapas HLC02320HTTR.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Ekranavimas Unshielded Serija MLO™
Reitingai - Q @ Freq 28 @ 450MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 478-7199-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Non-Magnetic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 450MHz
Induktyvumas 32nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2GHz Išsamus aprašymas 32nH Unshielded Multilayer Inductor 175mA 2.2 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) 2.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 175mA