HLC02100HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC02100HTTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HLC02100HTTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10NH 290MA 1 OHM SMD
Duomenų lapai: HLC02100HTTR.pdf
  • Pranešimas
HLC02100HTTR specifikacijos
Dalies numeris HLC02100HTTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10NH 290MA 1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 404499 pcs Duomenų lapas HLC02100HTTR.pdf
Įtampa - suskirstymas 0402 (1005 Metric) Naudojimas Unshielded
Įveskite Multilayer Dydis / Matmenys 0.040" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Serija MLO™ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 478-7182-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas HLC02100HTTR Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
Aparatinės įrangos tipas 10nH Dažnumas - testas 5GHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1 Ohm Max Išplėstas aprašymas 10nH Unshielded Multilayer Inductor 290mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±3% Skersmuo - pečių 30 @ 450MHz
apibūdinimas FIXED IND 10NH 290MA 1 OHM SMD Delsimo laikas 450MHz
DC rezistorius (DCR) - Dabartinis įvertinimas 290mA