GL110KA7B115
AVX CorporationAVX Corporation
GL110KA7B115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GL110KA7B115
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 11UH 115MA 7 OHM TH
Duomenų lapai: GL110KA7B115.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
GL110KA7B115 specifikacijos
Dalies numeris GL110KA7B115 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 11UH 115MA 7 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6022 pcs Duomenų lapas GL110KA7B115.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.182" L x 0.072" Sq Pyramid (4.62mm x 1.83mm)
Ekranavimas Unshielded Serija GL
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 478-6855 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumas 11µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 11µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 7 Ohm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 7 Ohm Dabartinis įvertinimas 115mA