FVC66H0474M22
AVX CorporationAVX Corporation
FVC66H0474M22 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FVC66H0474M22
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
Duomenų lapai: FVC66H0474M22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FVC66H0474M22 specifikacijos
Dalies numeris FVC66H0474M22 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 589790 pcs Duomenų lapas FVC66H0474M22.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 305V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm) Serija FV
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-9678
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos EMI, RFI Suppression