FFV36C0136K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFV36C0136K-- Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFV36C0136K--
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP FILM 13UF 10% 900VDC RAD 4LD
Duomenų lapai: FFV36C0136K--.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FFV36C0136K-- specifikacijos
Dalies numeris FFV36C0136K-- Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP FILM 13UF 10% 900VDC RAD 4LD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8214 pcs Duomenų lapas FFV36C0136K--.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 900V Įtampos įvertinimas - AC 150V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm) Serija FFV3
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 478-2619
FFV36C0136K
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.984" (25.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 13µF Film Capacitor 150V 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Talpa 13µF Programos General Purpose