F971V474MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971V474MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971V474MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.F971V474MBA.pdf2.F971V474MBA.pdf
  • Pranešimas
F971V474MBA specifikacijos
Dalies numeris F971V474MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4083 pcs Duomenų lapas 1.F971V474MBA.pdf2.F971V474MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F97 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai F971V474MBAAVX Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm) funkcijos High Reliability
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 Ohm
Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm Talpa 0.47µF