F971V334MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971V334MAAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971V334MAAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.33UF 20% 35V 1206
Duomenų lapai: 1.F971V334MAAHT3.pdf2.F971V334MAAHT3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F971V334MAAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971V334MAAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.33UF 20% 35V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka