F971D475MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971D475MAAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971D475MAAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206
Duomenų lapai: 1.F971D475MAAHT3.pdf2.F971D475MAAHT3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F971D475MAAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971D475MAAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 241878 pcs Duomenų lapas 1.F971D475MAAHT3.pdf2.F971D475MAAHT3.pdf
Serija * Pakuotė Original-Reel®
Kiti vardai 478-12092-6 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Tantalum Capacitors
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F971D684MAA
F971D684MAA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
Sandelyje: 284358 pcs
parsisiųsti: F971D684MAA.pdf
RFQ
F971D684MAAHT3
F971D684MAAHT3
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 0.68UF 20% 20V 1206
Sandelyje: 210916 pcs
parsisiųsti: F971D684MAAHT3.pdf
RFQ
F971D475MAA
F971D475MAA
apibūdinimas: CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1206
parsisiųsti: F971D475MAA.pdf
F971D475MBA
F971D475MBA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411
parsisiųsti: F971D475MBA.pdf
Gamintojai: Nichicon
parsisiųsti: F971D684MAA.pdf
apibūdinimas: CAP TANT 4.7UF 20% 20V SMD
parsisiųsti: F971D475MBA.pdf