F971D335MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971D335MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971D335MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 20% 20V SMD
Duomenų lapai: 1.F971D335MBA.pdf2.F971D335MBA.pdf
  • Pranešimas
F971D335MBA specifikacijos
Dalies numeris F971D335MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 20% 20V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 256809 pcs Duomenų lapas 1.F971D335MBA.pdf2.F971D335MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F97 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 478-8602-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.1 Ohm Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 3.1 Ohm
Talpa 3.3µF