F971D225MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971D225MAAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971D225MAAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206
Duomenų lapai: 1.F971D225MAAHT3.pdf2.F971D225MAAHT3.pdf
  • Pranešimas
F971D225MAAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971D225MAAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 386224 pcs Duomenų lapas 1.F971D225MAAHT3.pdf2.F971D225MAAHT3.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F97-HT3 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 478-12088-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.3 Ohm Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 6.3 Ohm
Talpa 2.2µF