F971A476MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971A476MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971A476MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 20% 10V 1210
Duomenų lapai: 1.F971A476MBA.pdf2.F971A476MBA.pdf
  • Pranešimas
F971A476MBA specifikacijos
Dalies numeris F971A476MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 20% 10V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 259184 pcs Duomenų lapas 1.F971A476MBA.pdf2.F971A476MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F97 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 478-11275-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm @ 100kHz
Talpa 47µF