F971A226MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971A226MBAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971A226MBAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 20% 10V 1411
Duomenų lapai: 1.F971A226MBAHT3.pdf2.F971A226MBAHT3.pdf
  • Pranešimas
F971A226MBAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971A226MBAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 22UF 20% 10V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka