F970J685MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J685MBAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F970J685MBAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1411
Duomenų lapai: 1.F970J685MBAHT3.pdf2.F970J685MBAHT3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F970J685MBAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F970J685MBAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka