F970J156MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J156MBAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F970J156MBAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411
Duomenų lapai: 1.F970J156MBAHT3.pdf2.F970J156MBAHT3.pdf
  • Pranešimas
F970J156MBAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F970J156MBAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228003 pcs Duomenų lapas 1.F970J156MBAHT3.pdf2.F970J156MBAHT3.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F97-HT3 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 478-12034-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
Talpa 15µF