F950J337KBAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F950J337KBAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F950J337KBAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 330UF 6.3V 10% 1411
Duomenų lapai: F950J337KBAAQ2.pdf
  • Pranešimas
F950J337KBAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F950J337KBAAQ2 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 330UF 6.3V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67103 pcs Duomenų lapas F950J337KBAAQ2.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F95, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 478-8407-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 600 mOhm
Išsamus aprašymas 330µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm Talpa 330µF