F950G337KBAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F950G337KBAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F950G337KBAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 330UF 4V 10% 1411
Duomenų lapai: F950G337KBAAQ2.pdf
  • Pranešimas
F950G337KBAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F950G337KBAAQ2 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 330UF 4V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86370 pcs Duomenų lapas F950G337KBAAQ2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 4V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 330µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas B
Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija F95, Frameless™
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 478-8376-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas F950G337KBAAQ2
Lifetime @ Temp. 600 mOhm Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose Išplėstas aprašymas 330µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP TANT 330UF 4V 10% 1411
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F950G337MBAAM1Q
F950G337MBAAM1Q
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 330UF 4V 20% 1411
Sandelyje: 5099 pcs
parsisiųsti: F950G337MBAAM1Q.pdf
RFQ
F950G227MTAAM1Q2
F950G227MTAAM1Q2
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 220UF 4V 20% 1210