F930J686KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F930J686KCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930J686KCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2312
Duomenų lapai: F930J686KCC.pdf
  • Pranešimas
F930J686KCC specifikacijos
Dalies numeris F930J686KCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 196271 pcs Duomenų lapas F930J686KCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F93 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 478-8188-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 800 mOhm Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F930J686KBA
F930J686KBA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1411
Sandelyje: 491341 pcs
parsisiųsti: F930J686KBA.pdf
RFQ
F930J686MCC
F930J686MCC
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312