F930J227KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J227KBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930J227KBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 6.3V 10% 1411
Duomenų lapai: F930J227KBA.pdf
  • Pranešimas
F930J227KBA specifikacijos
Dalies numeris F930J227KBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 220UF 6.3V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224305 pcs Duomenų lapas F930J227KBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F93 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 478-8166-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm
Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1.2 Ohm Talpa 220µF