F930J156MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J156MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F930J156MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 6.3V 20% 1411
Duomenų lapai: F930J156MBA.pdf
  • Pranešimas
F930J156MBA specifikacijos
Dalies numeris F930J156MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 15UF 6.3V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 486380 pcs Duomenų lapas F930J156MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F93 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai F930J156MBAAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm
Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm Talpa 15µF