F920E476MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F920E476MBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F920E476MBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 2.5V 20% 1411
Duomenų lapai: F920E476MBA.pdf
  • Pranešimas
F920E476MBA specifikacijos
Dalies numeris F920E476MBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 2.5V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4742 pcs Duomenų lapas F920E476MBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
Serija F92 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai F920E476MBAAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.7 Ohm Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 2.5V 1411 (3528 Metric) 1.7 Ohm
Talpa 47µF