F910J227MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F910J227MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F910J227MCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312
Duomenų lapai: F910J227MCC.pdf
  • Pranešimas
F910J227MCC specifikacijos
Dalies numeris F910J227MCC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69435 pcs Duomenų lapas F910J227MCC.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F91 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai F910J227MCCAVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 250 mOhm Talpa 220µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F910J157MNC
F910J157MNC
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917