F1206B2R00FSTR
AVX CorporationAVX Corporation
F1206B2R00FSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F1206B2R00FSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 2A 63VDC 1206
Duomenų lapai: F1206B2R00FSTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F1206B2R00FSTR specifikacijos
Dalies numeris F1206B2R00FSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 2A 63VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194572 pcs Duomenų lapas F1206B2R00FSTR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm)
Serija Accu-Guard® Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 478-11673-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.03 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.08 Ohms Dabartinis įvertinimas 2A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A