CWR29JB225KCDC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29JB225KCDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29JB225KCDC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 10% 20V 1510
Duomenų lapai: CWR29JB225KCDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CWR29JB225KCDC specifikacijos
Dalies numeris CWR29JB225KCDC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 10% 20V 1510 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3383 pcs Duomenų lapas CWR29JB225KCDC.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1510 (3825 Metric) Kiti vardai 1010-1127
1010-1127-MIL
TAZD225K020LBMC0945
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.065" (1.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.6 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1510 (3825 Metric) 3.6 Ohm Talpa 2.2µF