CWR29FC685KCEC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29FC685KCEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR29FC685KCEC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 10% 10V 2010
Duomenų lapai: CWR29FC685KCEC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CWR29FC685KCEC specifikacijos
Dalies numeris CWR29FC685KCEC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 10% 10V 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2520 pcs Duomenų lapas CWR29FC685KCEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai 1010-1097
1010-1097-MIL
TAZE685K010LBMC0845
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.065" (1.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2010 (5025 Metric) 1 Ohm Talpa 6.8µF