CWR09KK475KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09KK475KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR09KK475KB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214
Duomenų lapai: CWR09KK475KB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
CWR09KK475KB specifikacijos
Dalies numeris CWR09KK475KB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5602 pcs Duomenų lapas CWR09KK475KB.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2214 (5634 Metric) Kiti vardai 1010-1055
1010-1055-MIL
TAZF475K025CBMB0000
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas F Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.085" (2.16mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 Ohm
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2214 (5634 Metric) 2.5 Ohm Talpa 4.7µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CWR09KC475KB
CWR09KC475KB
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214