CWR09FC476KBA
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09FC476KBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR09FC476KBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 10% 10V 2915
Duomenų lapai: CWR09FC476KBA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CWR09FC476KBA specifikacijos
Dalies numeris CWR09FC476KBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 10% 10V 2915 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6402 pcs Duomenų lapas CWR09FC476KBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2915 (7338 Metric) Kiti vardai 1010-1298
1010-1298-MIL
TAZH476K010CBMB0823
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas H Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 900 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm Talpa 47µF