CU10Y12R2BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
CU10Y12R2BAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CU10Y12R2BAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2.2PF 16V C0G/NP0 01005
Duomenų lapai: CU10Y12R2BAT2A.pdf
  • Pranešimas
CU10Y12R2BAT2A specifikacijos
Dalies numeris CU10Y12R2BAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2.2PF 16V C0G/NP0 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1161120 pcs Duomenų lapas CU10Y12R2BAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija CU
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 478-7844-2
CU10Y12R2BAT2A\5K
CU10Y12R2BAT2A5K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos Ultra Low ESR Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
Talpa 2.2pF Programos RF, Microwave, High Frequency