CKR22CG392JS
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CKR22CG392JS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 3900PF 50V NP0 2-DIP
Duomenų lapai: CKR22CG392JS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CKR22CG392JS specifikacijos
Dalies numeris CKR22CG392JS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 3900PF 50V NP0 2-DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13641 pcs Duomenų lapas CKR22CG392JS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Serija Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 2-DIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" 0.325" (8.25mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.175" (4.45mm) funkcijos -
Gedimo greitis S (0.001%) Išsamus aprašymas 3900pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP
Talpa 3900pF Programos General Purpose