CCR05CG101FS
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCR05CG101FS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: CCR05CG101FS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CCR05CG101FS specifikacijos
Dalies numeris CCR05CG101FS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27816 pcs Duomenų lapas CCR05CG101FS.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-PRF-20, CCR05
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis S (0.001%) Išsamus aprašymas 100pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 100pF Programos General Purpose