CB027C0104JBA
AVX CorporationAVX Corporation
CB027C0104JBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB027C0104JBA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 5% 25VDC 1210
Duomenų lapai: CB027C0104JBA.pdf
  • Pranešimas
CB027C0104JBA specifikacijos
Dalies numeris CB027C0104JBA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 5% 25VDC 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163341 pcs Duomenų lapas CB027C0104JBA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 25V Įtampos įvertinimas - AC 16V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija CB
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 478-7485-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 16V 25V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.1µF Programos General Purpose