C005YJ0R2PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
C005YJ0R2PBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C005YJ0R2PBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.2PF 16V 01005
Duomenų lapai: C005YJ0R2PBSTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C005YJ0R2PBSTR specifikacijos
Dalies numeris C005YJ0R2PBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.2PF 16V 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 312692 pcs Duomenų lapas C005YJ0R2PBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±0.02pF
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija Accu-P® C005
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric)
Kiti vardai 478-7086-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.006" (0.15mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 0.2pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric) Talpa 0.2pF