BQ014D0182K
AVX CorporationAVX Corporation
BQ014D0182K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BQ014D0182K
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL
Duomenų lapai: BQ014D0182K.pdf
  • Pranešimas
BQ014D0182K specifikacijos
Dalies numeris BQ014D0182K Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4309 pcs Duomenų lapas BQ014D0182K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Serija BQ
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1800pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1800pF Programos General Purpose